Rady než zavoláte do servisu

Pokiaľ UVC lampa nesvieti, skontrolujte, či je Raycop položený na čistenom povrchu a či nie sú senzory na spodnej strane vysávača znečistené prachom. Bezpečnosté senzory (typ IR) môžu špatne reagovať na príliš tmavom povrchu. UVC lampa môže byť pootočená v päticiach, je treba ju správne umiestniť.

Ak UVC lampa svieti, tieto čiastočky nemajú vplyv na kvalitu UVC sterilizačného žiarenia a ani na používanie vysávača. Všetko je v poriadku a nejedná se o poruchu.

Antibakteriálny vysávač Raycop má optimalizovaný sací výkon a v kombinácii s ďalšími vlastnosťami vysávača Raycop je zaistené najlepšie čistenie textílií v domácnosti. Klasické vysávače nie sú vhodné svojim tvarom a výkonom pre čistenie matracov a lôžkovín. V prípade nižšieho výkonu odporúčame skontrolovať a vyčistiť filtre, prípadne ich vymeniť za nové.

Vysávač Raycop je vybavený detskou poistkou. Po zapojení vysávača do el. zásuvky je treba pridržať vypínač 3 sekundy, pokiaľ sa neodomkne detská poistka.

Pokiaľ je výrobok nový, pri zahájení používania dochádza k zahriatiu nových súčiastok a môže dochádzať k uvoľňovaniu mierneho zápachu a nejedná se o poruchu. Ak cítite zápach v priebehu používania, môžu byť zanesené filtre prachom a je potrebné ich vyčistiť, prípadne vymeniť za nové.

Rotačnú kefu je potrebné čistiť podľa návodu od namotaných vlasov a nečistôt, aby fungovala správne.

V nádobke sa nachádza jemný šedý prach, ktorý obsahuje roztoče, ich výkaly, čiastočky ľudskej kože a domáci prach. Jedine vysávač Raycop dokáže matrace a lôžkoviny zbaviť týchto nečistôt, ktoré sú pôvodcom rady civilizačných ochorení, ako alergie, astma a ekzémy.