Testy a ocenenia vysávača Raycop

Univerzita Karlova v Prahe

Univerzita Karlova v Prahe, Farmaceutická fakulta v Hradci Královom, Katedra biologických a lekárskych vied urobila test. Hodnotenie in vitro antimikrobného účinku germicídnej lampy vo vysávači Raycop na vybrané mikroorganizmy v laboratórnych podmienkach. Kompletná správa a hodnotenie (PDF)

The British Allergy Foundation

Raycop je ocenený a schválený Britskou nadáciou pre alergie. Komentár pána Jules Payne z Allergy UK: „Naša nadácia je veľmi potešená, že mohla oceniť a schváliť produkt Raycop, pretože je vedecky preukázané, že výrazne znižuje množstvo baktérií a roztočov v matracoch.

raycop-british-allergy

Japan’s Tokyo Allergy Research Center

Vysávače Raycop boli testované Japan’s Tokyo Allergy Research Center. Testovaním bolo zistené, že Raycop znížil počet roztočov o 93,1%. Zatiaľ čo slnečné žiarenie znížilo počet roztočov o 3,8 %. Ďalej bol vysávač Raycop testovaný Japan’s Food Research Laboratories, že zabíja chrípkové vírusy a baktérie.

raycop-graf-roztoci

raycop-graf-bakterie

mikroskop

Japan Food Research Laboratories

Účinnosť vysávača Raycop na odstránenie plesní testovaná „Japan Food Research Laboratories“raycop-graf-plisneÚčinnosť vysávača Raycop na odstránenie vírusov vrátane H1N1 testovaná „Japan Food Research Laboratories“raycop-graf-viry

Zoznam testov a ocenení vysávačov Raycop